Бесплатная доставка

БУ Телевізори з Європи Львов

Ціна
Стан
Бренд
Діагональ
Роздільна здатність екрану
Типи інтерфейсу
Матриця
Частота оновлення
Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Фильтр
1512 грн
Стан : A - отличное состояние
Діагональ : 22
Роздільна здатність екрану : 1366x768
Типи інтерфейсу : VGA;HDMI
Розмір : 55.8 x 41.7 x 21.5 см
Вага : 6.1КГ
Причина уценки: Не працює DVI
2000 грн
Стан : A - отличное состояние
Діагональ : 23
Роздільна здатність екрану : 1280 х 768
Типи інтерфейсу : DVI
Матриця : TN
Розмір : 718 x 431 x 203 мм
Вага : 11.5кг
500 грн
Стан : A+++ состояние нового
2000 грн
Стан : A - отличное состояние
Діагональ : 32
Роздільна здатність екрану : 1366x768
Типи інтерфейсу : VGA;DVI;HDMI
Матриця : S-PVA
Розмір : 789 x 537 x 246мм
Вага : 15кг
Причина уценки: На матриці невелика подряпина
3000 грн
Стан : B - микро дефекты
Діагональ : 40
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Типи інтерфейсу : VGA;DVI;HDMI
Розмір : 919 х 532 х 140 мм
Вага : 24кг
4000 грн
Діагональ : 40
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Матриця : S-PVA
Розмір : 956 x 555 x 118 мм
Вага : 32кг
11500 грн
Стан : A - отличное состояние
Діагональ : 48
Роздільна здатність екрану : 1920x1080
Матриця : LED
Розмір : 1075 x 49 x 619 мм
Вага : 11.1 кг

Телевізор БУ - навіщо платити більше?

На ринку БУ техніки превалюють пропозиції про продаж ПК, моніторів, ноутбуків, планшетів і телефонів, а інші затребувані пристрою знайти складніше. Насправді, їх теж багато. Купити телевізор БО легко – треба тільки знати, де шукати і як застрахуватися від покупки пошкодженої або «доходить» техніки.

Фахівці з ремонту та обслуговування ТБ завжди застерігають від угод, укладених за допомогою дощок безкоштовних оголошень. Великий ризик придбати пристрій з прихованими несправностями. Одна з найпоширеніших – вихід з ладу ламп підсвічування матриці. Часто вони не перегорають відразу, а починають запускати «з паузою» або вимикатися по мірі нагріву матриці.

Опишемо ситуацію: Ви знайшли недорогий телевізор БУ, зустрілися з продавцем, він продемонстрував працездатність, угода відбулася, а обновка зайняло своє місце на стійці або стіні. Тільки от є одна проблемка: зображення з'являється на екрані через 5 хвилин після включення пристрою/пропадає через півгодини.

Перевірити це до покупки не вийде – продавець спеціально або «нагрів», або довго не вмикав ТБ (в залежності від дефекту) і претензії, природно, не приймає. Як результат, БО ціна телевізора (з ремонтом) повергає в шок – вигода від покупки прагнути до від'ємного значення. Тому, купити б у телевізор - це завжди вигідна покупка!

Такі випадки відбуваються повсюдно. Щодня в Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Києві, Запоріжжі, Кривому розі люди платять за бажання заощадити подвійно. Причому, мова йде як про приватних осіб, так і про компаніях. А адже можна було застрахувати себе від подібних неприємностей, звернувшись до професіоналів!

БО телевізори у Львові – власний імпорт

Ми пропонуємо техніку, привезену з США та Європи з гарантією. В асортименті магазину тільки пристрої, які були в комерційній експлуатації, тобто залишилися після модернізації технічної бази фірм. В основному, це телевізори Б, які використовувалися в якості моніторів в офісах, магазинах і торгових центрах.

Зустрічаються як професійні моделі з високою роздільною здатністю для дизайнерів, монтажерів і фотографів, так і лоукост-зразки, здатні працювати в режимі 24/7 ще не один рік. Архаїчні кінескопні ТБ ми не возимо – тільки телевізори «плазма» БО і виключно в хорошому технічному стані. Вибирайте, консультуйтеся з нашими фахівцями і замовляйте! Поставимо техніку в необхідній кількості. 

Сучасні БУ Телевізори у Львові для приємного перегляду

До хорошого дуже швидко звикаєш. Використовуючи рідкокристалічну панель в якості технологічного телевізора у власному будинку, складно перейти назад на застарілі моделі ТБ приймачів в разі поломки новинки.

Старий приймач — великі проблеми. До нього неможливо підключити цифрове телебачення. Кінескопний телевізор не читає відео і фотографії з флеш-карт. Тут немає ніяких роз'ємів і телевізоріз США і Європи, за великим рахунком, не функціональний. Якість картинки засмучує.

Що ж робити, якщо технологічна панель зламалася, зовсім не хочеться купувати більш погану модель, а грошей на високотехнологічну установку просто немає? Не мудруючи лукаво, можна сміливо сказати: варто звернутися в інтернет-магазин і купити телевізор бу, привезений з європейських країн:

 • Німеччина,
 • Голландія,
 • Фінляндія,
 • Швеції і так далі.

Це техніка, що продається для корпоративних чи приватних клієнтів, не була використана в звичайних квартирах або заміських будинках користувачів. Це електронні пристрої, списані з балансу компанії, а після потрапили на вторинний ринок електроніки нашої країни. Тобто потужний, з великою або середньою діагоналлю телевізор бу використовувався в приймальні директора, в торговому центрі, в офісах, в приватних приймалень. Панель була задіяна тільки в комерційних цілях. Зазвичай такий телевізор з Європи і США не працює 24 години на добу. Панель експлуатується строго в робочий час, але не більше 12 годин поспіль.

Електронний пристрій вчасно обслуговувалось, за ним стежили, не допускаючи підвищеної вогкості в приміщенні, яка здатна, в буквальному сенсі слова, «вбити» будь-який електронний пристрій. Тому і якість техніки, представленої на вторинному ринку, вище всіх похвал. Оптовим або роздрібним замовникам вдасться купити бу телевізор у відмінній якості і з тривалим терміном служби.

Якщо говорити про приватне використання такої панелі, слід зазначити, що техніка, привезена з Європи, витримає складні умови експлуатації 24/7 протягом довгих років. Гарантія тому грамотний, передпродажний огляд електроніки, що надходить на вторинний ринок. Експертні майстри тестують пристрої, перевіряючи панелі на приховані дефекти і вади. Після проведеного випробування на ринок надходять тільки справні установки, на реалізацію яких видається гарантійний талон якості терміном на 6 місяців.

Вибираємо б/у телевізора у Львові правильно

Якщо прийшло рішення купити б у телевізор дешевше, використовуючи безкоштовну дошку оголошень, потрібно відразу ж відмовлятися від цієї ідеї. Цифрова техніка, конкретно телевізори, оснащені технологічними матрицями, іншими складними пристроями, бо варіанті можуть мати безліч прихованих дефектів, які при швидкому візуальному огляді і короткочасному включенні виявити просто неможливо. Необхідно, щоб агрегат оглядав експерт, використовуючи технологічний інструментарій, інноваційні технології перевірки, швидко виявляють приховані вади, з-за яких згодом використовувати телевізор просто не вдасться. В результаті покупка виявиться марною.

Європейські телевізори б/у, що продаються в інтернет-магазині, перевірені. Тому і покупка тут абсолютно безпечна. Навіть техніка, яка реалізується на безкоштовних дошках оголошень може мати прихований дефект, наприклад, такий як зламана лампа підсвічування матриці. Тобто телевізор включається, працює нетривалий час, після нагріву автоматично вимикається. Дивитися такий телевізор неможливо.

Ще зустрічається дефект, наприклад, такий як вигоряння окремих пікселів або теплова деградація панелі. Помітити подібний дефект, інший раз, неможливо. Подальше використання телевізора, придбаного Без гарантійного талона якості, буде практично неможливим. Відповідно, і повернути гроші теж не можна. Тут спрацьовує приказка про те, що скупий платить двічі.

Підійти до придбання обдумано і купити телевізор б у в перевіреному інтернет-магазині — вірне рішення. Не доведеться переплачувати, думати про те, як перевірити справність підсвічування, рідких кристалів, кольорового фільтра, поляризатора. Все це протестує експерт, допускаючи пристрій у продаж.

Б / у Телевізори у Львові від компанії «PC»

Багато сучасних споживачів віддають свою перевагу саме вживаної техніки. Це обумовлено тим, що, як правило, такі пристрої перебувають в експлуатації досить короткий термін, за який не встигають вичерпати і половини своїх ресурсів. Вирішивши купити телевізор БУ, ви можете істотно заощадити свої кошти. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент б/у продукції з Європи. Це фірмова техніка, яка недовгий час перебувала в експлуатації і була привезена в Україну. Тут наші майстри провели її ретельний огляд і діагностику. Тому всі пристрої є повністю працездатними і функціональними.

В інтернет-магазині PC можна придбати телевізор БО таких популярних брендів, як Philips, Samsung і т. д. Більшість пристроїв ніколи не були в ремонтному сервісі. Всі деталі і комплектуючі TV є оригінальними. Товари каталогу повністю справні, відрізняються підвищеною функціональністю і презентабельним зовнішнім виглядом. Наша компанія надає гарантію на телевізори терміном на 6 місяців. Ви також можете протестувати придбане пристрої протягом 15 днів і переконатися в його працездатності.

Як вибрати і де купити телевізор БУ?

Наш інтернет-магазин пропонує вам придбати БУ телевізори з Європи за доступною ціною. Кваліфіковані менеджери компанії надають професійну допомогу у виборі. Для того, щоб зв'язатися з ними, зателефонуйте за контактним номером телефону або скористайтеся функцією зворотного зв'язку. Основними критеріями вибору вживаного телевізора вважаються:

 1. справність матриці і підсвічування. Щоб перевірити ці деталі, необхідно встановити на екран однотонний білий фон. Таким чином, можна простежити наявність відмінних за кольором пікселів;
 2. розміри екрану. У нашому каталозі можна підібрати модель з діагоналлю 32 дюйма або в будь-якому іншому розмірі;
 3. наявність необхідних роз'ємів;
 4. технічні характеристики, описи і реальні фото.

Вирішивши купити телевізор БУ у Львові від магазину PC, Ви можете сміливо пропустити перший пункт. Провідні фахівці компанії вже перевірили справність всіх деталей і комплектуючих. Наші телевізори повністю справно і готові до роботи. Особливу увагу рекомендуємо приділити останньому пункту. У картці кожного товару ми розмістили всю необхідну інформацію, яка істотно полегшить вам процес вибору. Таким чином, телевізор б у повністю відповідати вашим вимогам.

Телевізори Б у: де замовити у Львові?

Фірмові телевізори б / у цінуються споживачами насамперед за якість збірки. Всі комплектуючі техніки є якісними, надійними і довговічними. Перш, ніж та чи інша товарна позиція розміщується на нашому сайті, товар проходить ретельну діагностику майстрами компанії. Тому ми з повною впевненістю готові заявити, що наші телевізори повністю справні. Якщо сумніваєтеся, протестуйте придбаний пристрій протягом 15 днів і переконати в цьому самостійно.
Вирішивши купити б у телевізор в нашому інтернет-магазині, Ви отримуєте:

 • високоякісну техніку, виготовлену в Європі;
 • перевірені часом пристрої (на те, щоб виявити наявність заводського браку, досить 3-5 днів);
 • актуальну модель, яка володіє всіма необхідними функціями.

При цьому, вартість техніки, яку ви бачите в каталозі, є досить демократичною. Ви ні в якому разі не переплачуєте за бренд або доставку з Європи. 
Перш, ніж купити телевізор б у в нашому магазині, ознайомтеся з інформацією, яка представлена в картці кожного товару. Тут ви знайдете технічні характеристики, описи і реальні фото. Обраний вами пристрій ми доставимо в будь-який куточок країни в найкоротші терміни. Щоб оформити замовлення, додайте товар в корзину або зателефонуйте нам. Ми з радістю вас проконсультуємо і допоможемо придбати товар. На всі позиції каталогу діє гарантія терміном на 6 місяців. Більш детальну інформацію з цього приводу вам нададуть наші кваліфіковані фахівці.

БУ Телевізори з Європи ЛьвовЦена
22" Телевизор Sony KDL-22S5500 1512 грн
23" LG RZ-23LZ55 2000 грн
TV - RADIO ADAPTER Humax IR Fox C Set Top Box 500 грн
32" ЖК-монитор NEC V321 S-PVA 2000 грн
40 "РК-панель NEC P401 Full HD 3000 грн