Бесплатная доставка

БУ МФУ та принтери Львов з Європи

Сортировка:
Cортировать
В порівнянні: 0
Фильтр
3500 грн
3000 грн
Скидка 500 грн
Стан : A - отличное состояние
1750 грн
Стан : A - отличное состояние
1750 грн
Стан : A - отличное состояние

Як купити принтер бу? ціна Вас порадує!

В інтернет-магазині pc.com.ua представлены якісні і недорогі бу принтери з Європи, які були в експлуатації короткий термін. Тому ціна бу принтера, набагато нижче нового. Крім того, всі вони привезені прямо з Європи та Америки, де працювали у великих корпораціях.

Не дивлячись на те, що принтери колишнього вживання, ми даємо гарантію від 6 місяців на пристрій, адже продаємо повністю справні, якісні принтери. Всі позиції ні коли не були в ремонті і працювали без навантажень. Перед продажем ми проводимо ретельну діагностику і тільки у випадку, якщо проблем не виявлено - сміливо продаємо з гарантією, що б Ви були впевнені у придбаній техніці.

Хочете зекономити кошти, тоді купить Б/У принтер в Украине для будинку, офісу абу виробництва в інтернет-магазині pc.com.ua - це чудова ідея. На сьогоднішній день, ціни нових принтерів і інших друкованих устройст зросли в кілька разів, тим самим стали менш доступні на українському ринку. На нашому сайті Ви можете купити бу МФУ абу принтер набагато краще нового, дешевше і з гарантією.

Оригінальні БУ МФУ

Так само пропозицію продажа бу принтерів вигідна для студентів чи абітурієнтів - на цьому можна добре заробити! Уявіть ситуацию: Ви вчинили в технікум абу універ, поселилися в гуртожитку, де безліч таких же нових і колишніх студентів. Всім потрібно регулярно, що то роздрукувати абу отксерить: курсові, контрольні, методички, книги, дипломні... А МФУ абу принтер, як завжди, є у пари чоловік і ті не охоче навіть за гроші друкують. Ставите у себе в кімнаті гуртожитку і платно друкуєте всім бажаючим. Наша МФУ-шка пахает на Вас всі 5-7 років навчання, адже вона якісна, з Європи. Окупаемость менше 3х місяців!

Якщо Ви вже прийняли рішення, купити бу принтер у Львові - без сомнений обращайтесь до нас и заказываете лазерне МФУ за смішну низьку ціну.

Принтери бу для функціональної роботи офісу у Львові


Неможливо уявити собі роботу сучасного офісу без наявності технологічного лазерного принтера. Роздрук документів, рахунків-фактур, накладних, довіреностей — обов'язки МФУ — пристрою, який неодмінно має бути в арсеналі компанії. В іншому випадку, функціональність офісу складно назвати продуктивною і якісною.

Зайвих грошей в бюджеті фірми немає? Не біда, сьогодні для покупців пропонується купити принтер бу, доставлений з Америки або з Європи. Це відмінна техніка, яка значилося на балансі одного з великих концернів.

За кордоном прогрес не стоїть на місці і семимильними кроками йде вперед. Тому кожні 2-3 роки технічні пристрої списуються з балансу підприємств, замінюються новими. Під заміну йде і принтер бу, і ноутбуки, і персональні комп'ютери, і багато інших технічних пристроїв.

Наша компанія скуповує якісні європейські та американські технологічні установки, пропонуючи своїм потенційним покупцям високоякісну техніку фактично за викидними цінами. Якщо порівняти вартість лазерного принтера з новою моделлю, що реалізується у вітчизняних магазинах — можна жахнутися. Ціни захмарні. Але ж для розвиненої мережі фірм, компаній, для корпорації іноді потрібен жоден екземпляр МФУ, а відразу ж кілька. Можливо, кілька десятків.

Наша компанія пропонує своїм потенційним клієнтам прекрасну можливість заощадити і купити лазерний принтер бу - Львів не тільки за доступною ціною, але і в достатній кількості. Рівно в такому, яке необхідно для забезпечення офісу.

Вибираємо б/у принтер у Львові


Чисто теоретично такого роду техніку можна спробувати купити на американському аукціоні. Можливо, вартість теж буде невисокою, але ось доставка товару залишає багато питань. До того ж в дорозі багатофункціональний друкуючий пристрій обов'язково стане піддаватися ударам, неакуратному обігу при навантаженні і розвантаженні:

 • у літак,
 • в поїзд,
 • у вантажний автомобіль.


Це загрожує плачевними наслідками. Сучасне МФУ бо з великою ймовірністю буде пошкоджено. Тобто гроші викинуті даремно. Ніякої гарантії. Повернути такий товар назад продавцеві-складно, фактично неможливо. Домогтися компенсації також непросто. Для цього доведеться витратити багато сил, але чи варто це того, коли якісний принтер б купити можна в нашій компанії з гарантією якості на 6 місяців?!

Це технологічні установки, які повністю готові до роботи. Перед тим як випустити товар у продаж, наші експерти обов'язково тестують кожен екземпляр, виявляючи його приховані дефекти, вади, функціональність. Якщо на корпусі пристрою є подряпини, то в картці товару, представляє принтер в інтернет-магазині так і буде написано «подряпина на корпусі».

Через наявні дрібних дефектів вартість виробу знижується, але функціональність БФП завжди залишається на висоті. Несправні прилади в продаж не надходять!

На вітрині інтернет-магазину представлені кращі екземпляри МФУ, привезені з Європи, з Америки. Особливим попитом користуються американські принтери, які купуються не тільки для корпоративного, але і для приватного використання.

МФУ допомагає живописцям зберегти написані ними картини, а штатний секретар в офісі компанії без праці зберігає документи, розпечатує їх на папері формату А4, переводить документацію в електронний вигляд. У приватному використанні принтер корисний для сімейних фотоальбомів. Також установки з великим задоволенням купують колекціонери марок, які за допомогою сканера швидко створюють цифрові відповідності.

Не можна не помітити, що сучасний багатофункціональний друкувальний пристрій має багато "фішок". Це може бути:

 1. двосторонній лазерний друк брошур, листівок;
 2. можливість вибіркового друку документа;
 3. сумісність і робота установки через wi-fi;
 4. спільна робота з системами хмарного друку.
 5. Крім усього іншого багато модифікацій без праці сумісні з мобільними пристроями під управлінням IOS або Android.

В інтернет — магазині купити БФП бу, привезені з США-просто. І потрібно пам'ятати, що такий пристрій — це, як правило, популярний бренд і за доступною ціною.

Кожен екземпляр має:

 • висока якість друку,
 • довгий термін служби,
 • високу функціональність.

Це головні переваги пристроїв, привезених з Америки і європейських країн. Кожен прилад без праці з'єднується з комп'ютерами. Тут стандартні порти і входи, що не створить перешкод для подальшої бездоганної функціональності.

Кожна модель, як правило, дуже відомий бренд, запропонований за доступною вартості. Так чи варто ризикувати, купуючи техніку вживану через аукціони або через сумнівні дошки безкоштовних оголошень? Фактично, можна без особливих трудовитрат і фізичних зусиль зробити вигідну покупку в інтернет-магазині з гарантією якості і безпеки!

Принтери БУ у Львові від компанії "PC"


Кожна сучасна людина в повсякденному житті користується персональним комп'ютером. Вдома, на роботі, в комп'ютерних центрах ми використовуємо ПК для вирішення різних завдань. Однак можливості таких пристроїв сильно обмежені, якщо документи або зображення з них не можна перевести на папір. Вартість нових друкованих установок сильно завищена. При цьому, не кожен спеціалізований магазин може гарантувати їх високу якість. Наша компанія протягом багатьох років займається продажем вживаної техніки з Європи. В асортименті представлені фірмові б / в принтери за доступною ціною. Ви можете вибрати і замовити пристрій самостійно або ж проконсультувати з нашими менеджерами.

Ми пропонуємо вам купити БУ принтер виходячи з величезного вибору моделей. Всі товари протестовані провідними фахівцями нашої компанії. У картці кожного товару є всі необхідні характеристики, докладні описи і реальні фото. Навіть якщо на принтері присутні непримітні подряпини, ви побачите це на фото. Обраний вами принтер БУ гарантовано перебував в експлуатації протягом короткого часу. Тому за рівнем функціональності він не поступатиметься новому пристрою. Переконатися в цьому самостійно можна протягом 15 днів, які ми надаємо на тестування. Таким чином, вирішивши купити Б У принтер, ви зможете вберегти себе від неприємних сюрпризів.

Який купити принтер БУ?


Сучасне друкарське обладнання можна розділити на кілька видів, виходячи з технології друку. У нас можна придбати БУ принтери з Європи наступних типів:

матричний; відбиток символу на папері залишається завдяки маленьким штирями, які б'ють по фарбуючій стрічці. Для формування того чи іншого символу використовується набір з 9-ти, 18-ти або 24-х голок, скомпонованих у вертикальну колонку;
струменевий; для друку використовується папір особливої якості. Струменеві принтери можуть бути кольоровими і чорно-білими. На друкуючій голівці пристрою розташовані крихітні сопла, які подають фарби і виділяють чорнильні точки на аркуш паперу. Висихання чорнила відбувається практично моментально;
лазерний; за принципом роботи такий БУ принтер нагадує ксерокс. У комп'ютері формується образ сторінки з текстом і передається принтеру. Для проектування сторінки використовується лазерний промінь, який спрямований на обертовий барабан. Після цього на папір наноситься спеціальний порошок (тонер) і вбирається в неї під впливом гарячого валика;
сублімаційний; працює за принципом термодруку і використовується для друку фотографій.
Вирішивши купити принтер БУ у Львові, переходьте в наш онлайн-каталог. Завдяки зручним фільтрам, ви набагато швидше підберете відповідну модель.

Де замовити Б/У принтери?


В інтернет-магазині PC можна придбати БФП БО для будь-яких потреб. Особливою популярністю сьогодні користуються саме лазерні моделі, які забезпечують швидкий і якісний друк. При виборі пристрою, рекомендуємо звернути увагу на тип завантаження паперу. Виділяють машини з вертикальним і горизонтальним завантаженням. Останній варіант найчастіше зустрічається у матричних моделей. Більшість моделей є комбінованими. На сучасному ринку можна купити БФП БО для друку зображень у форматі А3 і більше. Вони повсюдно використовуються для друку різних постерів і оголошень.

Щоб оформити замовлення в нашому магазині, необхідно додати обраний товар в кошик або зв'язатися з менеджерами. Вся необхідна для цього контактна інформація розташована в спеціальному розділі сайту. Ми з радістю Вас проконсультуємо і допоможемо з оформленням замовлення. На всі товари каталогу діє гарантія терміном на 6 місяців. Ви також можете протестувати пристрій протягом 15 днів і переконатися в його функціональності. Наша компанія здійснює доставку по всій Україні, включаючи невеликі населені пункти. Отримати більш детальну інформацію з питань, що цікавлять вас, можна за телефоном, який вказаний на сайті.

БУ МФУ та принтери Львов з ЄвропиЦена
POS-принтер Epson TM-T88V M244A 3000 грн
Лазерный Принтер Epson AcuLaser M2400D 1750 грн
Лазерный Принтер Epson AcuLaser M2000DN 1750 грн